شنبه 17 خرداد 1399

نگاهی به اخبار حوزه انتظامی هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- کشف بیش از ۹۸ میلیارد ریال کالای قاچاق، ۹۰۰ کیلوگرم موارد مخدر و اعلام دستگیری ۵۱۲ متهم در بندرعباس با اجرای طرح اقتدار ۸ از جمله اخبار مهم حوزه انتظامی هرمزگان در ۴۸ ساعت گذشته است.

کسب و کار | ایرنا | 7 ماه پیش |10/21/2019 4:41:19 PM 1135 بازدید

نگاهی به اخبار حوزه انتظامی هرمزگان

توقیف محموله ۵۱ میلیاردی ظروف کریستال قاچـاق در هرمزگان 
کالاهای قاچاق به ویژه مواد غذایی، دارو و مکمل‌های ورزشی به دلیل ورود غیرقانونی و نبود نظارت بر نحوه تولید و ورود، علاوه بر سلامت اقتصاد، سلامت جسمی افراد جامعه را نیز تهدید می کند و از همین رو مبارزه با این معضل  یکی از مهمترین اولویتهای پلیس است.  

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان در شهرستان بستک ۳ هزار و ۵۸۳ کارتن ظروف کریستال قاچاق به ارزش ۵۱ میلیارد ریال کشف شد.

سردار عزیزالله ملکی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  مأموران انتظامی بستک روز گذشته حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی شهرستان به ۳ دستگاه کامیون کشنده مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو ها ۳ هزار و ۵۸۳ کارتن ظروف کریستال قاچاق کشف و در این رابطه ۳ متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، ارزش این محموله های قاچاق کشف شده  را برابر اعلام نظر کارشناسان ۵۱ میلیارد ریال اعلام کرد.

شهرستان بستک در ۲۱۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

کشف بیش از ۴۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرعباس

فرمانده انتظامی بندرعباس اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان یک کامیون تریلی که حامل مقدار زیادی مکمل‌های ورزشی بود، شناسایی و توقیف شد.

سرهنگ محمداسماعیل مشایخ در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران انتظامی در راستای مبارزه جدی با پدیده قاچاق، با انجام کار اطلاعاتی از بارگیری و انتقال مقادیر قابل توجهی کالای قاچاق از اسکله شهید رجایی به مقصد تهران مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود : مأموران پس از بررسی موضوع و تحت نظر داشتن مسیر تردد خودروها در محور مذکور ، به یک دستگاه کامیون تریلی که توسط چند خوردو پشتیبانی می شد، مشکوک و دستور توقف دادند.

سرهنگ مشایخ ادامه داد: راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس به مسیر خود ادامه داد که در نهایت در یک اقدام ضربتی خودرو متوقف و جهت بررسی به همراه راننده به یگان انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی بندرعباس تصریح کرد: در بازرسی دقیق از کانتینر مربوطه حدود ۴۰ میلیارد ریال انواع پودر بدنسازی ، سیگار و سایر کالاهای قاچاق کشف و ضبط شد.

کشف هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در پارسیان

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران انتظامی استان هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در غرب هرمزگان در شهرستان پارسیان از یک دستگاه کامیون کشف و ضبط شد.

سرهنگ عباسعلی بهدانی فرد ابراز داشت:  کالاهای قاچاق کشف شده شامل ۳هزار و ۶۰۱ ثوب البسه، ۶۸۴ بسته انواع نوشیدنی، ۶۷۰ عدد ظروف و استکان و یک هزار و ۹۴۰ عدد انواع وسایل و ابزار آلات ساختمانی فاقد مدارک و بارنامه گمرکی معتبر است.

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

شهرستان پارسیان در ۴۰۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

کشف ۹۸۷ کیلوگرم انواع موادمخدر در هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی استان ۹۸۷ کیلوگرم انواع موادمخدر طی ۴۸ ساعت گذشته در این استان کشف شد.
 
سردار عزیزالله ملکی بیان داشت: در راستای مبارزه با موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری یگان های انتظامی شهرستان های "بندرعباس" ، "میناب"،"بندرلنگه" و "بندرخمیر"با انجام اقدامات اطلاعاتی و اشراف بر محورهای مواصلاتی استان، طی ۴۸ ساعت گذشته ۶ مرحله عملیات پاکسازی را اجرا کردند.

وی با بیان اینکه در همین رابطه پنج دستگاه خودرو نیز شناسایی و توقیف شده، افزود: مواد مخدر کشف شده شامل ۸۸۸ کیلو تریاک و ۹۹ کیلو حشیش است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: ۲۶ متهم در این زمینه دستگیر  و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

اجرای طرح اقتدار ۸ و دستگیر ۵۱۲ متهم در بندرعباس

فرمانده انتظامی بندرعباس از اجرای طرح اقتدار ۸ و دستگیری ۵۱۲ متهم طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و  گفت: میانگین سنی افراد دستگیر شده ۲۵ تا ۳۵ سال است.

سرهنگ اسماعیل مشایخ بیان داشت: دستگیری بیش از ۲۲۴ معتاد متجاهر ، دستگیری ۸ خرده‌فروش مواد مخدر در شهرستان بندرعباس از دیگر اقدامات پلیسی در ۴۸ ساعت گذشته ست.

وی با اشاره به کاهش ۱۰۰ درصدی وقوع جرایم خشن طی این مدت، افزود: با تلاش ماموران انتظامی بندرعباس، سه نفر از اعضای یک باند چهار نفره سارقان به عنف دستگیر شدند که تاکنون به بیش از ۱۰ فقره سرقت به عنف اعتراف کردند.

برچسب ها:

بازگشت به لیست اخبار اقتصادی

نظرات کاربران

اگر عضو سایت هستید وارد شوید و در غیر اینصورت نام و ایمیل خود را وارد کنید


تحلیل های اقتصادی سرمایه دار

سایر با سرمایه خود چه کار کنیم
با تجربه‌ی خود و دیگران نگذارید دنیای بی‌رحم و سرد، سود سرمایه‌گذاری شما را کم کند.
سایر آینده تورم و قیمت دلار
موضوع تورم بدون شک در حال حاضر مهم ترین دغدغه آحاد مختلف در جامعه به شمار می رود و حدس و گمان ها در خصوص پیش بینی میزان تورم در نیمه دوم سال 97 و سال 98 به موضوع داغ گفت و گوهای کارشناسان و حتی مردم عادی تبدیل شده است.
پیش بینی قیمت دلار در چندماه آینده
قیمت دلار تا کجا ادامه خواهد داشت؟عوامل موثر در کاهش یا افزایش قیمت ها چیست؟
سایر آیا بازار ثانویه زمینه ­ی بازگشت تعادل به اقتصاد را فراهم می آورد؟
سیاست اخیر دولت در خصوص ایجاد بازار ثانویه و تعمیق آن توانست در طی هفته های ­ی گذشته ثبات نسبی برای بازار ارز فراهم آورد اما تداوم آن نیازمند اهتمام و پافشاری مجریان بر مواضع خود در اجرای هرچه دقیق آن می ­باشد.
سایر امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی
اینفوگرافیک امن‌ترین مکان‌ها برای در امان ماندن از بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله
پیش بینی قیمت طلا و ارز
پیش بینی بزرگان بازار از قیمت های طلا و سکه و ارز در ایران
روش سرمایه گذاری ارزشی چیست؟
یک نوع سرمایه گذاری است که در آن ارزش جنس یا سهم، ملاک خرید می باشد. روشهای مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد که روش سرمایه گذاری بر اساس ارزش، از مهمترین روشها محسوب می شود.
بازار دلار علت اصلی گرانی سال 97 در ایران
علت گرانی روزهای اخیر چیست؟ دلیل تکرار گرانی ها در بازار چیست؟ قیمتها چرا هر چند سال جهش پیدا می کنند؟
سایر کالاهای سرمایه ای ، کالاهای واسطه ای و کالاهای مصرفی
در این مقاله به تعریف کالاهای واسطه ای ، کالاهای مصرفی و کالاهای سرمایه ای و اهمیت شناخت انواع کالاهای سرمایه ای در زندگی اقتصادی فردی می پردازیم. کالای سرمایه ای چیست؟ کالاهای مصرفی و واسطه ای کدامند؟
سایر سواد مالی؛ حلقه مفقوده اقتصاد خانواده ایرانی
شنیدن این جمله که "سفره های مردم هر روز کوچکتر می شوند" دیگر برایمان عادت شده گرچه علاج مشکلاتی از این قبیل، برنامه ریزی و تدبیر مسئولان کشور را می طلبد اما آیا تک تک افراد جامعه در بوجود آمدن یا حل این مشکل برای خودشان نقشی بازی نمی کنند؟ سواد مالی چیست؟ در این مقاله سواد مالی آموزش داده می شود.
اقتصاد بین الملل مردم آمریکا با برجام موافقند یا مخالف؟ +اینفوگرافی
ترامپ پس از کش و قوس های فراوان از برجام خارج شد. در این مقاله به بررسی درصد موافقین و مخالفین برجام بین مردم آمریکا پرداخته شده است.
بازار دلار دلار ، طلا و حل مشکل اقتصادی ؛چالشی بزرگ
چرا اقتصاددانان نمی توانند مشکلات اقتصادی را حل کنند ؟ سوالی که جواب آن پر از چالشهای گوناگون است و شاید هم اصلا نمیتوان جوابی برای آن بدست آورد .
بازار دلار پیش بینی دلار در پایان برجام
با توجه به خروج آمریکا از برجام و اینکه تا 90 روز آینده تحریمهای هسته ای باز میگردد . شاید پیش بینی نرخ دلار چندان هم سخت نباشد .
سایر برجام تمام
درحالی که انتظار میرفت در کنفرانس خبری دیشب ترامپ پس از اعلام مواضع خود تا شنبه صبر کند و سپس یه صورت رسمی از برجام خارج شود اما او دیشب این کار را یکسره کرد و رسما باعث خروج آمریکا از برجام شد و تمامی تحریمهای قبلی علیه ایران را بازگرداند .
بازار دلار دلار پس از برجام
درآستانه کنفرانس خبری ترامپ بد نیست به آینده دلار پس از برجام بپردازیم .

پربازدیدترین اخبار اقتصادی

جدیدترین اخبار اقتصادی روز

قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول
محاکمه دیواندری بازهم غیرعلنی شد
اصلاح بودجه: ‌ضرورت یا انتخاب
تهدید مجدد ترکیه توسط آمریکا در خصوص پرونده تحریم‌های ایران
برنده اصلی اوپک ۱۷۷/ نقش غیر اوپکی‌ها پُررنگ‌ برنده اصلی اوپک ۱۷۷/ نقش غیر اوپکی‌ها پُررنگ‌تر شد
نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت
مدیریت تلفیقی آفات راهی برای تامین سلامت جامع مدیریت تلفیقی آفات راهی برای تامین سلامت جامعه
روز دانشجو فرصتی برای تقویت روحیه ولایت‌پذیری روز دانشجو فرصتی برای تقویت روحیه ولایت‌پذیری است
نقد، مطالبه دانشگاه نقد، مطالبه دانشگاه
نشست وین؛‌ تغییر مسیر از مکانیسم ماشه تا نه ب نشست وین؛‌ تغییر مسیر از مکانیسم ماشه تا نه به آمریکا
سه نکته درباره اوپک ۱۷۷
سه نکته درباره اوپک ۱۷۷
پرواز قیمت نفت با نمایش ۴۰۰ هزار بشکه‌ای عربستان
ثبت نام خوزستانی ها برای خانه دار شدن آغاز شد
پرواز قیمت نفت با نمایش ۴۰۰ هزار بشکه‌ای عربستان