ویژگی های دوره آموزشی بورس

سرمایه‌گذاری به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شود که می‌تواند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم صورت گیرد. سرمایه‌گذاری‌ها معمولا با توجه به دو معیار ریسک و بازدهی اولویت‌بندی می‌شوند و سرمایه‌گذاران عموماً تمایل دارند در بازارهای کم ریسک و پربازده سرمایه‌گذاری کنند. با این حال یافتن چنین بازاری آسان نیست. برای یافتن بازارهای پردرآمد ایران و نحوه سرمایه‌گذاری در آنها با ما همراه باشید. 

بهترین سرمایه گذاری ها در ایران کدام اند؟

سرمایه گذاری در بانک، سرمایه در زمین و مستغلات، سرمایه گذاری در بورس و ....

در گذشته، سرمایه گذاری در بانک به دلیل وجود سود های بالای پرداختی به پول های پس انداز شده، از جذابیت خوبی بر خوردار بود و مردم بدون نیاز به دانستن کوچکترین دانشی در امر سرمایه گذاری به راحتی در بانک سرمایه گذاری کرده و سود حاصله را دریافت می کردند. ولی با کاهش نرخ سود بانکی، دیگر بانک ها جذابیت سابق را ندارند.

سرمایه گذاری در زمین و مستغلات به عنوان یک قاعده ی کلی از دیرباز مورد توجه سرمایه گذاران با سرمایه‌های تقریبا زیاد بوده، که می‌توانند از قبال آن به سود های خوبی دست پیدا کنند. البته در این امر آحاد جامعه با نداشتن سرمایه لازم توان شرکت در این نوع از سرمایه گذاری را ندارند.

واما بازار بورس تهران، در این بازار به دلیل اینکه می توان با سرمایه کم نیز وارد این بازار شد، می تواند برای سرمایه گذاران خرد و کلان، بازاری جذاب برای سرمایه گذاری داشته باشد. البته تنها مزیت این بازار ورود با سرمایه کم نبوده و علاوه بر آن می‌توان سودهای دریافتی خوبی که می‌توان از این بازار کسب کرد را نیز در نظر گرفت.

دوره‌های آموزشی سایت سرمایه‌دار به شما کمک می‌کند تا تحلیلی درست از سهام شرکت‌ها داشته باشید و به‌تنهایی بتوانید وارد بازار بورس شوید و کسب درآمد کنید. برای ثبت‌نام از طریق شماره 02177451966 یا آی‌دی تلگرام سرمایه‌دار با ما در تماس باشید.

آموزش بورس

سال 96 برای سرمایه گذاران بورس به عنوان بازاری سبز، به یاد ماندنی خواهد بود. چراکه در 10 ماهه اول سال به طور میانگین این بازار با سودآوری 28 درصد توانسته است سرمایه گذاران خود را راضی نگه دارد. البته به طور میانگین! چرا که در بعضی از شرکت های موجود در بورس ما شاهد سود 40 یا 50 درصد و یا بیشتر نیز بوده ایم.

 چگونه در بورس سود کنیم؟

در اینجا سوالی که پیش می آید این است که با سرمایه گذاری و خرید سهام هر شرکتی (بدون داشتن آگاهی از پیشینه آن و تحلیل‌های مرتبط) می‌توان به چنین سودهایی دست یافت؟  قطعا جواب در اینجا منفی ست. در بازار بورس تهران این امکان وجود ندارد که بدون داشتن دانش فنی کسب سود کرد و تنها کسانی می توانند در این بازار سرمایه گذاری کرده و بر سرمایه‌های خود بیافزایند که دانش و تخصص لازم را داشته باشند واین امر جز با یادگیری میسر نیست.

 

برای یادگیری چه باید انجام داد؟

اگر خواهان یادگیری اصولی و سریع هستید، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های آموزش بورس (تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال) راه درست سرمایه‌گذاری در این بازار را فرا گیرید.

به اعتقاد اکثر بزرگان بورس و تجربه چندین ساله در بازار بورس، بدون یادگیری تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال قطعا نمی‌توانید سود مورد انتظار خود را از بازارهای مالی کسب کنید. دوره تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی سرمایه دار به عنوان بهترین کلاس‌های آموزش بورس می‌تواند شما را در رسیدن به سود حداقل 20 درصدی در ماه کمک کند.

تحلیل تکنیکال

 

مزایای دوره‌های تحلیلی بورس سایت سرمایه‌دار نسبت به سایر آموزشگاه‌ها

 در اکثر کلاس‌های ارائه شده توسط آموزشگاه‌ها تعداد ساعت تدریس کم بوده و مطالب ارائه شده کمتر با بازار ایران تطابق دارد. اما مطالبی که در کلاس بورس سرمایه‌دار توسط استاد ارائه شده، تماما منطبق با بازار سرمایه ایران است. در این دوره‌ها سعی شده کمتر به مباحث تئوری پرداخته شود و بیشتر جنبه کاربردی داشته باشد؛ به‌طوری که دانشجو بتواند در حین دوره آموزشی، کاملا با این بازار برقرار کرده و به‌راحتی به سرمایه گذاری بپردازد.

می‌توان به این امر نیز اشاره کرد که در این کلاس ها با ایجاد یک فضای رقابتی، سعی در شبیه سازی بازار بورس را داریم که دانشجو بعد از اتمام دوره خود و زمانی که وارد دنیای واقعی این بازار می‌شود دیگر حس اضطراب نداشته و با آرامش کامل در این بازار فعالیت کند.

همچنین در کلاس های بورس سرمایه دار علاوه بر تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی، مباحث بسیار مهم مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار سهام نیز توسط استاد تدریس می‌شود.

تعداد کم حاضرین در هر کلاس (نیمه خصوصی) نیز از دیگر مزیت‌های دوره‌های تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی سرمایه دار است. بررسی‌ها نشان می‌دهد هر چه تعداد افراد حاضر در کلاس کمتر باشند، بازدهی افراد بالا می رود و افراد بیشتر فرصت تعامل  و پرسش و پاسخ با استاد را دارند. برای هر شخص به صورت جداگانه سیستم در کلاس وجود دارد و هر فرد به تنهایی و با راهنمایی استاد می‌تواند با نرم‌افزارها کار کرده و مهارت لازم را به دست آورد.

 

فیلم‌ها و جزوه‌های هر جلسه در انتهای کلاس در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا اگر بخشی از کلاس را از دست دادند بتوانند با دیدن فیلم‌ها جبران کنند.

 

در دوره‌های تحلیل تکنیکال، همه مباحث مقدماتی نیز آموزش داده می‌شود و دیگر نیازی به گذراندن دوره مقدماتی نیست.

 

به علت فشره بودن کلاس‌های تحلیل تکنیکال سرمایه دار، افراد خیلی سریع و در مدت کمتر از یک ماه می‌توانند توانایی کسب درآمد از بازار بورس را به دست آورند و با همراهی و مشاوره استاد، وارد بازار بورس شوند.

همچنین زمان کلاس‌ها طوری در نظر گرفته شده که برای افراد شاغل که می‌خواهند به عنوان شغل دوم (و البته درآمد اول) وارد بازار بورس شوند یا برای افرادی که در شهرستان هستند و رفت و آمد به دفعات زیاد برایشان دشوار و هزینه‌بر است، کاملا مناسب می باشد.