به گزارش پایگاه خبری اقتصادنیوز، مناطق شمال غربی تهران یکی از خوش آب‌وهواترین مناطق شهر تهران محسوب می‌شوند. در گذشته جزیی از اراضی کن جزء منطقه پنج تهران بود، اما با تقسیم اراضی شهرداری منطقه پنج و تاسیس شهرداری منطقه 22، محله‌ای از محلات این منطقه جدید شد؛ نام آن به خاطر بازی‌های آسیایی تهران به جا مانده که در واقع دهکده بازی‌ها در این محل قرار داشته ‌است.

بوستان معروف چیتگر در این محله قرار دارد و نام این منطقه دهکده المپیک است. با توجه به سایت‌های آنلاین ارزان‌ترین خانه موجود در این محله متری سه میلیون و 500 هزار تومان و گران‌ترین متری پنج میلیون و 500 هزار تومان است.

به گزارش اقتصادنیوز، شهران نیز محله‌ای دیگر در شمال غربی تهران و واقع در منطقه پنج شهرداری است که از شمال غربی به بوستان جنگلی کوهسار راه دارد و به همین دلیل از خوش آب و هواترین محله‌های غربی تهران به شمار می‌رود؛ ارزان‌ترین خانه در این محله متری دو میلیون تومان و گران‌ترین آن متری 11 میلیون و 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

کن نیز از دیگر محله‌های خوش آب و هوای پایتخت است که یکی از ارزان‌ترین محله‌های تهران نیز محسوب می‌شود؛ ارزان‌ترین خانه در این محل متری یک میلیون و 200 هزار تومان قیمت دارد.

قیمت خانه در برخی از محله‌های خوش آب و هوای تهران به شرح زیر است:

1425554282.jpg